« 1 2 3 4 »
Роздуло на мить...
Опубликовал eR-man 08.08.2011 в 00:08:41

Чорногора з Костричі, січень 2009... (оригінальний пост: dark-spy.livejournal.com/35673.html)
Читать полностю
Odbudowa kościoła w Tarnopolu / Відбудова костелу в Тернополі (репост)
Опубликовал eR-man 03.07.2011 в 10:03:43
На Facebook створена сторінка, яка присвячена питанню відбудови парафіяльного костелу у м. Тернополі. Перегляньте сторінку! Якщо не байдуже, пропонуйте ідеї як це можна зробити.Зараз це здається неможливим, та хто знає, що буде завтра... Все починається з малого. Однак аудиторія Facebook-у - весь світ: Odbudowa kościoła w Tarnopolu / Відбудова костелу в Тернополі ... Читати далі »
Читать полностю
Ціни: сьогодні і сто років тому
Опубликовал eR-man 21.06.2011 в 02:14:44
Згідно з "індексом борщу”, мешканець Галичини сто років тому міг за місячну зарплату зварити у вісім разів більше борщу, ніж сьогодні.

Rynek w Stanisławowie

В Україні дорожчає все і стрімко. Харчі, вода, електрика, газ, бензин, одяг, ліки… Спробуйте назвати хоч якийсь продукт чи послугу, ціна якої не те що впала, а бодай втрималася на одному рівні протягом року. Ну, хіба предмети розкоші, які й так більшості населення недоступні. За рік "покращення життя вже сьогодні” українці привчилися ставитися до інфляції майже як до погоди: мовляв, на неї вплинути не можна, залишається тільки пристосуватися, хто як зуміє. В суспільстві панує апатія і роздратування. Влада ж усе списує на несприятливу кон’юнктуру світового ринку і обіцяє покращення десь в другій половині 2012 року, а то й знач ... Читати далі »
Читать полностю
Дошукались! або Курйози осінніх пошуків
Опубликовал Li-radyga 19.12.2010 в 18:20:29
Ось нарешті спромоглись на чергову підбірку найдивніших пошукових запитів, за якими люди приходили на наш сайт восени цього року.Ядовиті гриби. Хм... цікава штука. Такими речами цікавляться лише два типи людей: або нерадиві грибники, або нерадиві зяті. Хоча... Навіть ці дві категорії людей, якщо добре подумати, поєднуються.

Словник лоза лозяний. Ну... Тут фантазію можна розвивати до бескінечності. Лишень дивно трішки, невже це робив запит українець? Ми подамо свою версію лози. Отже знайте, лоза - це така штука, що росте поблизу водоймищ . З ці ... Читати далі »
Читать полностю
Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941р. (2010, трейлер)
Опубликовал eR-man 17.08.2010 в 19:56:21


"Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-41р." - документальний фільм в форматі Discovery. Режисер: Тарас Химич. Звукорежисер: Любомир Соломченко. Продюсер: Тарас Чолій. 2010р. Студія Invert pictures.
Читать полностю
Конкурс - Заходь на чай до Робін Гуда!
Опубликовал eR-man 11.05.2010 в 17:37:45
З 29 квітня до 16 травня відповідай на питання конкурсу та вигравай чудові призи - 10 чайних наборів-асорті і 5 пар квитків на прем'єру фільму "Робін Гуд"! 16 травня 2010 року імена переможців будуть розміщені на сторінці конкурсу.


Фільм реж ... Читати далі »
Читать полностю
Виводимо плями від живиці (деревної смоли)
Опубликовал eR-man 07.03.2010 в 01:31:21
Живиця...Живиця, або деревна смола - світла сироподібна в'язка рідина, липка, з приємним запахом, гірка на смак. Не вляпатись в живицю - значить не ходити в хвойний ліс :)) Але на руках плями - ще не біда, а от із одягом трошки проблемно. І все ж...

Обробіть (але обережно!) виріб скипидаром. Можна використати ватний тампон, який покласти згори на шар тканини/трикотажу, а знизу підкладіть чисту м'яку ганчірку. Після цього тампон зі скипидаром (також накритий ганчіркою) слід притиснути до плями теплою праскою. З допомогою пари скипидару, змінюючи тампони і ганчірки, поступово можна очистити пляму від смоли.

Рекомендуємо також такий розчин для знищення подібних плям: денатурованого спирту 100 частин, бензину 4 частини, ... Читати далі »
Читать полностю
Хто шукає - знаходить, часто собі на голову! :)
Опубликовал eR-man 25.02.2010 в 15:07:28

WebSearching

Проглядав сьогодні статистику пошукових запитів, за якими люди приходили на наш сайт в січні-лютому 2010. Ось вам список най-найоригінальніших із них (коменти від мене додаються):

Хто такий Зеник та пиво зеник - ТУТ є трошки, виявилось, що дуууже популярний запит! колись обіцяю написати більше...

Погода бережани на 5 днів - люблю Бережани, там тепліше, ніж у Тернополі, і навіть весна приходить на тиждень-два ра ... Читати далі »

Читать полностю
Trangia під Тарантіно
Опубликовал eR-man 22.11.2009 в 21:38:55


Trangia - торгова марка для лінії спиртових пальників шведської компанії Trangia AB (на ринку з 1925 р.). До уваги пропонуємо відео-інструкцію до фірмового армійського казанка під хорошу музику з Тарантіно.

Унікальність рішень Trangia у тому, що це, по суті, повна упакована міні-піч, не надто більша від стандартного табірного казанка. Ключовий компонент печі Trangia - маленький латунний пальник...
Читать полностю
Підемо в похід??
Опубликовал eR-man 22.11.2009 в 06:17:21
Вся правда про те, наскільки небезпечно ходити в тривалі походи...
А тому, завжди запасайтеся нормальною їжею у достатній кількості!
І пам'ятайте, що що СВІЖИЙ ДРУГ КРАЩЕ СТАРИХ ДВОХ!..

copypast.ru - наш долг Вас удивлять!

Эээ... Да вы скрытый каннибал! Вас стоит опасаться!

Пройти Каннибал-тест »»
... Читати далі »
Читать полностю