« 1 2 3 4 »
Слоники в Тернополі, або До теми грипу, пневмонії, тифу чи ще там якоїсь епідемії...
Опубликовал eR-man 29.10.2009 в 12:49:48
Slonyky_Ternopil

Зараза не спить! І прояви її вже не тільки у повідомленнях ББС ("баба бабі сказала"). Люди вже мутують! Щойно бачив біля Оріону "слоника" - один протигаз на голові, інший в руках *CRAZY* :))

Ми відслідковуємо події надалі, але зараз відправляємось за лимонами... А то знайшлося трохи коньяку, думаю то все нормально піде під каву й чоколяду. Помрем всі, але кожний в свій час, тому шануйте здоров'я, не забувайте про профілактику!
Читать полностю
"Гірський" лижник
Опубликовал eR-man 22.10.2009 в 12:58:15
girskolyzhnyk
фото взято з renema.ru

В Тернополі осінь. Ще майже золота. В горах стоїть свіжий сніг. Зрештою, і нас тут теж лякало трохи. А до зими усі готові? :))
Читать полностю
Henryk Gold Orchestra - Ach te Rumunki! (1934)
Опубликовал eR-man 18.10.2009 в 13:28:35


В місті осінь. Певне тому буде вам трошки ретро. Передвоєнний Бухарест під "Ach te Rumunki!" (1934) Henryk Gold Orchestra.
Читать полностю
Якщо Вам стрінеться чворак...
Опубликовал eR-man 09.10.2009 в 16:11:14
В тіни палацу стояв іщы порожній "чворак”, в котрім нихто і не думав жыти, бо дах протікав, стіны розсипував гриб, двери попалили дюде, вікна повыбивали діти... (Семан Мадзелян - Великодний сон).Як подає польська версія Вікіпедії, Czworak - budynek o czterech mieszkaniach, z których każde posiada osobne wejście z zewnątrz. Budowany zazwyczaj dla pracowników folwarcznych w dużych gospodarstwach rolnych (Czworak (budynek)).

Тобто форма будівлі особливо не обмеж ... Читати далі »
Читать полностю
Відважні альпіністи
Опубликовал eR-man 17.09.2009 в 23:15:05
Щось я мультів останнім часом дивлюсь певне багато. Бо ось вже другий підряд на "гірську" тему: "Відважні альпіністи" ("Отважные альпинисты", Тбилисская студия, 1950, реж. А. Хинтибидзе, В. Муджири) - знятий у класичному для радянської мультиплікації стилі, про те, як дружба і спорт перемагають у боротьбі зі злом. А витягнути повноцінну версію можна ТУТ.
Читать полностю
The Big Rock Candy Mountain
Опубликовал eR-man 12.09.2009 в 13:35:02Сьогодні в черговий раз наштовхнувся на цю веселу пісеньку, яку пропоную прослухати-переглянути й Вам. Принагідно, усім веселих цікавих мандрівок, смачного пива, чоколядів-мармолядів!
Читать полностю
Бо з нами Зеник!
Опубликовал eR-man 14.08.2009 в 18:19:15
Зеник1

Зеник2

Як!? Ти не знаєш, кто такий Зеник!? (Питати в Криївці...)
Читать полностю
Пошуки... [ще один шматок ТУСи]
Опубликовал eR-man 07.08.2009 в 20:33:02
Пошуки...

pipl
пише " Кожен з нас , знає трагічні та неповторні наслідки пройдешньої пянки…

- Блядь!!! Хто спіздив мою воду??? І де подівалося пиво з холодильника??? Я повбиваю цих тварин…

Це перше , про що Він міг подумати , коли його зневоднений мозок благав хоч краплю рідини…
По квартирі , де не де , валялися люди. Когось Він знав , а когось бачив уперше… Та не це його зараз хвилювало найбільше…

… БУМ — БУМ … ( цей звук…)

- Де найти щось випити??? - єдина думка , котра котилася по тих шляхах , де давним давно існувала сіра речовина…

Він перерив усе. Він навіть виходив залетів надвір щоб поїсти снігу , але йому стало занадто холодно і Він назад , у свою розгромлену нечистою силою та рештою людством квартиру…
Нарешті Він просто почав копати усе , що попадалося йому пі ... Читати далі »
Читать полностю
ПРО МУДАКІВ [шматок ТУСи]
Опубликовал eR-man 07.08.2009 в 19:57:51
Мудак

Fialka
пише "Уривок з роману Іздрика "Воццек"

Для мудака немає більшої розваги, як побачити, що хтось спіткнувся і упав, або комусь на голову крапнула ворона, або хтось сів на свіжопофарбовану лавку чи вступив у калюжу. Мудак – він різний, але завжди мудак. Він старанно відригуватиме після обіду, знаючи, що ти терпіти цього не можеш, і весело реготатиме, якщо помітить на твоєму обличчі гримасу відрази. В поетичній задумі він копирсатиме пазурі гребінцем, вуха – сірником, а для профілактики зубів використає ножиці, спеціально виплеканий жовтий ніготь мізинця, скріпку або англійську булавку. В пубертатний період він безперервно й  ненастанно видушує вугрі перед дзеркалом, а в сезон парування продовжує вправлятися на своїй самиці, причому полюбляє робити це в людних місцях, скажімо, на пл ... Читати далі »
Читать полностю
ІСТОРІЯ ОДНОГО ДНЯ [шматок TУCи]
Опубликовал eR-man 07.08.2009 в 18:25:09
Сонце Ра

bandera
пише "...Ранок видався сірим і похмурим.Прокинувшись,маленький Ра ще довго лежав у ліжку,з блаженним спокоєм проводжаючи останні хвилини сну. Згадавши про своє надзвичайне призначення,дисципліна взяла верх і він ,солодко потягнувшись,неохоче почав збиратися в Небесну Школу.

Годинник на стіні показував без чверті еру і маленький Ра приречено подумав про нотації Верховного Вчителя про спізнення і їх вплив на хід історіїі , мимоволі всміхнувся , згадавши як вони з Крішною і ще з одним богом з сусідньої галактики підсунули Вчителю розпечену зірку. Справа в тому,що вони були черговими в той разі в їх обов”язки входило збирати гарячі зірки і ставити їх в спеціальний розчин для охолодження,після чого ними можна було писати.

Чесно кажучи,ходити в Школу для маленького Ра не було великим задоволенням,особливо в по ... Читати далі »
Читать полностю