Главная » 2012 » Березень » 4 » Карпатськими стежками...

Карпатськими стежками...

18:07:49
Карпатськими стежками...
Проходять роки, деятиліття, віки. Але не зникає бажання подорожувати гірськими стежками. Це захоплення передається з покоління в покоління. Скажете, що колись мандрували по іншому??


"Зустріч на Довбушанці", (с) eR-man, Nichvydy TEAM, вересень 2007

Можливо й так: незручні тоді були рюкзаки з привязаними зверху коцами, важкі брезентові намети часто-густо протікали і намокало дно. А черевики, підбиті цвяхами, не завжди витримували до кінця маршруту. Все решту залишилось без змін: ті самі стежки біжать плаями і райтштоками, таке ж підступне горганське каміння, бракує води на маршруті від Паренок до Попаді, так само цвіте рододендрон і сон-трава на Чорногорі, така ж крижана і освіжаючо-солодка вода у гірських потоках.

Сучасним туристам також сумно, коли сиві мряки затягують хребти, і трохи лячно, коли в Карпатах дощ, а небо розрізають блискавиці. Але вони все одно мандрують, як і їх попередники, передаючи палку пристрасть новому поколінню молодих вітрогонів, і знають, що нескорені шпилі гір обовязково підкоряться їм. Бо про це мріє кожен затятий мандрівник, котрий всім серцем і душею любить свої гори - УКРАЇНСЬКІ КАРПАТИ!!!

(c) ПОХОДИ В КАРПАТИ, vk.com/club24551564
Просмотров: 1013 | Добавил: eR-man | Теги: гори, стежки, труднощі, Карпати, через роки, захоплення, бажання, мандри | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
1 Muhammad   (03.06.2012 19:30:34)
That's cleared my tohguths. Thanks for contributing.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]