Главная » 2010 » Березень » 7 » Виводимо плями від живиці (деревної смоли)

Виводимо плями від живиці (деревної смоли)

01:31:21
Виводимо плями від живиці (деревної смоли)
Живиця...Живиця, або деревна смола - світла сироподібна в'язка рідина, липка, з приємним запахом, гірка на смак. Не вляпатись в живицю - значить не ходити в хвойний ліс :)) Але на руках плями - ще не біда, а от із одягом трошки проблемно. І все ж...

Обробіть (але обережно!) виріб скипидаром. Можна використати ватний тампон, який покласти згори на шар тканини/трикотажу, а знизу підкладіть чисту м'яку ганчірку. Після цього тампон зі скипидаром (також накритий ганчіркою) слід притиснути до плями теплою праскою. З допомогою пари скипидару, змінюючи тампони і ганчірки, поступово можна очистити пляму від смоли.

Рекомендуємо також такий розчин для знищення подібних плям: денатурованого спирту 100 частин, бензину 4 частини, аміаку 30 частин. Ще один рецепт: бензолу 10 частин, спирту денатурованого 15, етеру 40, нашатирного спирту 2, скипидару 40 частин. Ця суміш вогненебезпечна, тому слід бути обережними. Свіжу пляму від живиці можна також спробувати очистити рідиною для знімання лаку.

Зрештою, справа ця для любителів хімії та ризиків :)) Боїтесь експериментувати - несіть у хімчистку. А ще краще послухайтесь поради, яку десь був зустрів на одній із ЖЖ-спільнот: "Заведіть собі лісовий одяг, якого би не було жаль, і не звертайте уваги на якісь-там плями!" :)

(за матеріалами мережі Інтернет...)Спонсор матеріалу: Кредит webmoney кредит.
Просмотров: 20448 | Добавил: eR-man | Теги: скипидар, живиця, смола, виведення плям, плями, деревна смола | Рейтинг: 4.3/9
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]