Главная » »

15:45:39
Пазенок В.С., Федорченко В.К. та ін. Філософія туризму- Філософія туризму. - К., 2004.

Навчальний посібник до спецкурсу "Філософія туризму" для студентів Київського університету туризму, економіки і права, членів Асоціації працівників навчальних закладів України туристичного і готельного профілю, які готують фахівців для сфери туризму та готельного господарства, для широкого загалу працівників туристської галузі та викладачів соціо-гуманітарних дисциплін.

Філософія туризму. Осмислення феномена туризму в європейській історико-філософській традиції. Гуманістична функція туризму. Антропологія туризму. Етика туризму. Соціо-інтегративна сутність туризму (соціально-філософський та праксеологічний аспекти). Туризм у контексті міжетнічних та кроскультурних відносин. Туристська діяльність як чинник глобальної синергії культур. Міжнародний туризм як чинник міжцивілізаційної взаємодії і взаємозбагачення культур. Соціологія туризму. Філософський аспект паломницького (релігійного) туризму в Україні. Туризм і політологія. Філософські аспекти проблеми безпеки і правового захисту особистостів туризмі. Необхідність туризмології. Філософія туризмології. Туристська активність як форма реалізації людиною свого потенціалу. Туризм як соціально-культурний феномен. Географические образы путешествий. Феноменология географических образов (географическое пространство и философия). Туризм - можливості соціологічного інтерпретування. Туристичний бізнес - етичний критерій. СОЦІОКУЛЬТУРНІ КОМУНІКАЦІЇ В ТУРИЗМІ. ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК. ПРОГРАМА СПЕЦКУРСУ «Філософія туризму». ЛІТЕРАТУРА.
Категория: Книги | Просмотров: 2116 | Добавил: asket | Теги: пазенок, федорченко, філософія туризму, книга, туризм, філософія | Рейтинг: 4.2/4
Всего комментариев: 1
1 Привет   (11.10.2009 13:13:59)
=)!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]