Змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв" 2010
Опубликовал eR-man 25.03.2010 в 17:40:14
Цьогорічні, XI Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв” вперше проходитимуть у Буковинських Карпатах. Старт відбудеться 30 квітня у мальовничому місті Вижниця, а  завершиться змаг у смт. Путила, на батьківщині славного гуцульського ватажка Лук’яна Кобилиці.  

КП Прислоп

КП на пер. Прислоп, СГ-2009 

Формат змагань дещо змінений. Цього року запрошується також і юнацтво віком від 14 років. Зокрема учасникам пропонується взяти участь у змаганні у трьох кваліфікаціях

  1. Похід 3 ступеня складності (загальна протяжність 75 км).
  2. Похід I категорії складності (130 км).
  3. Похід II категорії складності (160 км). 

Команда може складатися від 6 до 15 осіб. Детальніше  з умовами участі можна ознайомитися у "Положенні про змагання".

Зголоситися до участі слід до 1 квітня 2010 року шляхом реєстрації команди на сайті змагань в розділі "Попередня рестрація команди на Стежки Героїв 2010”. За умови вчасного зголошення вкладка з команди становить 100 грн. (після 1 квітня і до моменту старту команд – 150 грн.). Додаткова інформація на офіційному сайті змагань.

ст. пл. Ігор Наконечний
plast.org.ua

Читать полностю
Весна і Гори...
Опубликовал eR-man 25.03.2010 в 14:52:50
Гори і сонце - дві речі, котрі нам подаровано для повнокровного втішання короткотривалою екзистенцією. В горах, де ближче сонця, -- так це сформулював поет Антонич. І ще він сказав: весна - неначе карусель! 
 
Стримба з Колочави
Стримба з Колочави (photo by Stern, Nichvydy TEAM, весна 2009)
 
Весна в горах дарує нам таку непересічну і хвилюючу гаму! Ви знаєте запах ялівцю? А глиці? А мокрих шишок? Або тих самих пролісків? Чи, скажімо, перстачу? Або просто - як пахне глина, звичайна глина, з якої всі ми вийшли і в яку повернемось? І все це дано нам не поодинці, а разом, єдиною трепетною субстанцією!
 
... Пориви вітру, немовкнучий шум дерев і води, блеяння овець і дзвіночки на коровах - ви їх ніколи не бачите, цих невидимих корів, але чуєте, як вони дзвонять своїми дзвіночками. Додайте сюди принесені вітром людські голоси чи пташині крики. ...
 
(с) Дванадцять обручів - Юрій Андрухович
 
 
Cпонсор матеріалу: У нас можно купить диплом магистра.

Читать полностю