« 1 2 3 4 ... 7 8 »
Вітаємо із Всесвітнім Днем Туризму!
Опубликовал eR-man 27.09.2012 в 14:23:11
Девіз Всесвітнього дня Туризму 2012 року - "Туризм та стійка енергетика!" Є вагомі причини такого вибору, адже туризм займає передові позиції у здійсненні деяких з найбільш інноваційних ініціатив в області розвитку сталої енергетики у світі.

День туризму 2012

Модернізація літаків, що підвищує їх енергоефективність, перехід на використання поновлюваних видів палива в авіації і на круїзних лайнерах, енергозберігаючі рішення для готелів, а також велика кількість інших ініціатив висувають туризм в групу лідерів в області переходу до чистої енергії.

Ці ініціативи сприяють скороченню викидів парникових газів, зростанню туристських підприємств, створенню робочих місць і допомагають отримати доступ до сучасних і недорогих послуг з енергопостачання. Тема Всесвітнього дня туризму 2012 збігається з темою 2012 року, проголошеного ООН "Міжнародним роком сталої енергетики для всіх".

Вітаємо усіх Туристів зі Святом!
Читать полностю
"Малоходжені" Запрутські Ґорґани...
Опубликовал eR-man 23.06.2012 в 16:17:59
На фото - вигляд з гори Ротило, Запрутські Ґорґани. Давненько там не ходили, а місцини неймовірно красиві і "малоходжені", а ще там - море грибів... День Конституції на носі і ще пару днів після нього. Натяк зрозумілий? :))Час, тривалість: 28.06 - 02.07.2012 (4 дні, три ночівлі + раджу взяти 1 день на запас).

Схема маршруту: Космач - хр. і пол. Прелука (ночівля) - г. і пол. Ґреґіт - г. і пол. Ротило (радіалка) - пол. Версалем - г. і пол. Мунчелик (або ж пол. Пожеретул, на одній із них - ночівля) - траверс г. Гордої і Голого Каменя - г. і пол. Горді Доброкиївська - пер. Рижі - г. і пол. Рижа (можлива ночівля, або ж далі) - пот. Войтул - г. Дощинка - прис. Довбушівка - Ворохта.


... Читати далі »
Читать полностю
Відвідай Європу: міжнародні культурно-освітні візити
Опубликовал eR-man 12.05.2012 в 15:49:16
В рамках проекту євроінтеграції, пропонуємо долучитись до міжнародних культурно-освітніх візитів, програмою яких передбачено відвідування європейських міст - Кракова, Ополе, Дрездена, Парижа, Праги, Освенцима.Метою візитів є ознайомлення з мовами та культурою країн Європи, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, ознайомлення з можливістю навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, розширення світогляду громадян України, формування активної громадської позиції, направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.Візити відбуватимуться: 06.06-13.06.2012 (набір завершується), 11.07-19.07.2012 (набір триває), а також 08.08-15.08.2012. Маршрут візиту: ЛьвівКраків - ОполеДрезденПариж - ПрагаОполеОсвенцим - Львів. (За заявкою представників та організаторів груп може бути виконано маршрут Львів – Краків – Ополе – Будапешт – Венеція – Відень – Ополе – Ченстохово – Львів). Усі групи поїздом прибувають до Львова, звідки розпочинається маршрут:


1 День: Екскурсія Львовом. Виїзд зі Львова, перехід кордону.

2 День: Прибуття до Кракова. Екскурсія містом. Вільний час. Виїзд до Ополе. Прибуття в Ополе, поселення, вільний час. Ночівля в хостелі, 3-4 особи в кімнаті.

3 День: Сніданок. Участь у заходах, передбачених програмою візиту. Зустріч з представниками вищих навчальних з ... Читати далі »
Читать полностю
22 квітня - День Землі
Опубликовал eR-man 22.04.2012 в 11:22:59
День Землі (англ. Earth Day) — назва, яку використовують щодо різних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.

День Землі — громадянська ініціатива, відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій.


Перша «одноразова» акція цього дня пройшла 1970 року в США. Її успіх окрилив організаторів, і з того часу святкування стало регулярним. Відомий американський політик і активіст сенатор Гайлорд Нельсон створив групу зі студентів під керівництвом Денніса Хайеса (студента Гарварду). Оскільки це був час активних студентських рухів, ініціатива привернула до себе багато уваги.

Попри те, що сенатор і його «штаб» не мали ні часу, ні ресурсів для організації справді масових заходів, вони відбувалися (як, наприклад, 20-мільйонна демонстрація і приєднання до проекту сотень шкіл). Як казав Г.Нельсон, «День Землі організовував себе сам».

1971 року, завдяки успіху першого Дня, сенатор Нельсон проголосив «Тиждень Землі» (3-й тиждень квітня) як щорічну подію, яка стала дуже популярною серед населення США.

На хвилі громадської та політичної активності, пробудженої Днем Землі, у США було прийнято багато законів і актів, що стосуються охорони довкілля (наприклад, Акт про чисте повітря).

У більшості країн політики ігнорують День Землі. У 2009 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день Матері-Землі, постановивши відзначати його 22 квітня.

(За матеріалами wikipedia.org)
Читать полностю
18-21 травня - запрошуємо на Велопрощу!
Опубликовал eR-man 26.03.2012 в 23:37:21
18-21 травня 2012 відбудеться цікава й оригінальна за своєю формою мандрівка, присвячена 120-й річниці з дня народження Йосипа Сліпого - велопроща.

Тематика заходу - покликання мирян. Нитка маршруту: Тернопіль - Підкамінь - Унів - Зборів - Тернопіль.З собою потрібно мати: справний велосипед, велосипедну "аптечку", індивідуальну аптечку, карімат, спальник, перекуску, по можливості намет, теплий одяг, дощовик. Вкладка - 50 грн.

Буде 3 ночівлі: в Підкамені, Уневі та Зборові. Паралельно із зупинками буде проводитись наука від Святіших Отців, сповідь та ін. Отримати повнорозмірну попередню афішу заходу: ТУТ (724х1024, 220 КБ). Детальнішу інформацію про виїзд та організаційні питання - шукайте тут: ВЕЛОПРОЩА (ТЕРНОПІЛЬ-УНІВ). Попередня реєстрація учасників за номером +38 098 9648146.
Читать полностю
31 березня о 20:30 - Година Землі, приєднуємось!
Опубликовал eR-man 18.03.2012 в 12:48:11
У суботу, 31 березня о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Сміливо, просто та легко, Година Землі 2012 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі. Цього року  "Година Землі" - це більше, ніж година! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою!

Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло.

Більше тут: WWF - Година Землі 2012. Nichvydy Team та Mandry.At.Ua закликають підтримати і зробити такий невеликий, але важливий крок для збереження нашої спільної домівки - Землі!
Читать полностю
Гори, весна, крокуси...
Опубликовал eR-man 12.03.2012 в 00:33:46
Наразі не анонс, а лише думки... На крокуси, надіюсь, вибираємось в час травневих вихідних, попередньо - в Запрутські Ґорґани... Але щось більше буде відомо на початку квітня... Традиційно декілька людей можемо запросити (побачимо скільки саме). Але ще буде трошки "несезон", кого умови травневих походів не лякають?А наразі трошки весни - цвітіння крокусів на Дуконі (Гринавський хребет), автор фото - о.Тіт з місцевого монастиря. Більше в альбомі: Весна на на Дуконі.
Читать полностю
Ранньовесняна Почаївська Лавра
Опубликовал eR-man 10.03.2012 в 20:12:27
Із погодою того дня щастило. Але в Почаєві буваю досить часто, фотографій Лаври і самого міста теж вже назбиралось багатенько. Надіюсь, дійдуть руки і до них - колись викладу найцікавіше...

Отож, вирішено було зробити лише декілька кадрів самої Лаври в променях ранкового весняного сонця. Милуйтесь!Свято-Успенська Почаївська Лавра, 09.03.2012, photo by eR-man, Nichvydy TEAM

Увага, фото клікабельне2,09 МБ, 5000 х 1498! Далі буде!
Читать полностю
Кременець, зима, вечір...
Опубликовал eR-man 26.02.2012 в 02:59:18
Було це все якогось короткого зимового дня, вже після роботи. Треба було повертатись до Тернополя, тому фотографувалось поспіхом. І все ж, кожне місто ввечері якесь інше, ніж при світлі сонця (а Ви не помічали?), тому пропустити таку нагоду я б не зміг. Руки мерзли, штативу не було, тому ось що з цього вийшло...
 


Більше фото: Кременець, зима, вечір... А Ви були у Кременці? Я там буваю кожних два-три тижні, тому далі буде
Читать полностю
Зимова Теребовля
Опубликовал eR-man 29.01.2012 в 10:13:36
Хоч і холодно було, але морозяне сонце спокусило на фотографування - між роботою трохи встиг пробігтись містом, правда руки "дякую" не сказали, але воно було того варте...Дивіться більше в альбомах: Зимова Теребовля (і слайдшоу, і повнорозмірні фото - все там!).
Читать полностю