Главная » 2010 » Грудень » 18 » До випускників Могилянки (reposted)

До випускників Могилянки (reposted)

16:05:02
До випускників Могилянки (reposted)

Якщо ви ще не в курсі, Діма Табачьнєг людина злопамятна, Могилянка завжди йому муляла очі. Останні ініціативи Міністерства освіти ставлять під загрозу існування УКМА, стосунки Могилянки з МОН та Табачьнєгом значно ускладнились.


Ситуація загострилася до критичної: МОН не затверджує новий Статут НаУКМА та правила вступу до Могилянки на 2011 рік. Суть претензій – намагання скасувати ті привілеї та відмінності, які, власне, і вирізняють Могилянку: англійську мову як другу робочу, елементи Liberal Arts Education (інтердисциплінарність), структуровані докторські програми європейського зразка, вимогу англійської мови для абітурієнтів, тощо.

Зараз для НаУКМА вкрай важлива широка публічна підтримка всієї могилянської спільноти. І в першу чергу випускників, їхніх друзів, родичів.

Що можна зробити вже зараз:


1. Підписати петицію
2. Повідомити всім друзям, колишнім випускникам, що в Університету зараз проблеми.
3. Подумати, як можна допомогти. Інформаційно, організаційно, впливом. 

Думаю, всі ми маємо мізки, досвід і достатні ресурси для того, щоб принаймні Табачнєга поставити на своє місце. Репост або будь-яке інше вітворення інформації вітається

Просмотров: 640 | Добавил: eR-man | Теги: загроза, НаУКМА, МОН, Табачьнєг, Квіт, відкритий лист, Могилянка | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]