Главная » »

13:52:35

Тiльки звiдти..... ходив сам. В Шибене добираюся з Верховини автобусом. Повно народу, всі йдуть на Піп через Марічейку. На Чивчин лише я. Перевіряють тепер лише паспорти, перепусток чомусь вже не виписують. За селом стоплю фіру. Добираюся до Буркута з його мiнералкою, трохи привiз з собою :)) Далі пішки до устя Добриня. 

Від моста через Чорний Черемош мало що лишилося, перебрався якось на протилежну сторону, з важким наплічником трохи страшнувато так ходити. З другого боку таблиця «Чивчинсько-Гринявський заказник». Вирішив спробувати йти долиною Добриня. Дорога підмокла, але широка і гарна. Доходжу до старої греблі, висота точно десь під 10 метрів, вражає.....

Далі стежка вже ніяка, стрибає з боку на бік, пропадає, кілька разів перебираюся вбрід через Добринь, а потім через малинники виходжу догори в напрямі на хребет. Знаходжу просіку, яка виводить на полонину. Трави і бур’яни на людський ріст, пiд Чивчином покинутi колиби, вода. Поряд і вирішую заночувати.

Ранок, місяць, зірки. Рясна роса. Сніданок. На Чивчин жодних стежок, небагато людей тут було цього року... Фотаю схiд сонця і вирішую дослідити дорогу, яка обходить Чивчин. Вона гарна і зручна. Обходжу вершину, зі сходу урвища і скелі. Потім вже видно кордон. То тут то там хатки, багато їх тут. Доходжу до розвилки, тут дорога відходить в бік Чивчинажу і кордону. Хатки, трохи вище хрест. Пробираюся до нього і натикаюся на залишки окопів. Далі йду в напрямі на вершину, схил досить пологий, натикаюся на кілька кам’яних виходів. Трави і роса.


На вершинi трiанг, i ... ну дуже вже пронизливий вiтер, наскiльки чув, тут завжди таке. Вид на кордон, Румунiю в один бік, Гриняву - в iнший, Чорногора десь у димці. Зате весь Чивчинський хребет, в один i другий бiк у всiй красi!

Холодно дуже вiдчутно, ще випиваю трохи згущика, закушую його лимоном i вниз. Повернення. Виходжу до колиб, далі шлях хребтом, повно малини, яка "сповільнює" хід :)). На хребтi я таки загубив стежку, трави…. Спустився вниз в русло якогось потоку i з горем навпiл, трохи руслом вбрiд, трохи лiсом вийшов на Добринь, його знову ж вбрiд, а з другого боку вже відома заболочена дорога, яка виводить в долину Черемоша :)

Така от прогулянка на Чивчин i, на диво, цiлi ноги! ))))

eR-man, Тернопіль,
21.08.2006

Категория: Карпати | Просмотров: 2112 | Добавил: eR-man | Теги: Чивчини, Добринь, Чивчин, Добрин, Чорний Черемош, Шибене | Рейтинг: 4.6/5
Всего комментариев: 1
1 Наталя   (20.09.2007 00:07:17)
Моя оцінка буде високої тільки власне за сам соло похід, бо моя думка така, що ти Ромчику високодуховна людина. Низько духовній в таких походах дискомфортно. А тобі все зручно все подобається.
Вівіт Роману!!!!
Ответ: :angel: :angel: :angel:
дякую

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]