Готелі Борщівщини
Опубликовал eR-man 28.05.2011 в 10:16:47 Статті
Борщів - районний центр Тернопільської області, розташований на південному сході краю, на лівому березі річки Нічлава - притоки Дністра. Останнім часом Борщівщина зайняла чільне місце у двох туристичних маршрутах – тур по тернопільських замках і тур у Кам’янець-Подільський. І зайняла по праву, адже на території району багато пам’яток вартих уваги. Проблемою є лише слабка інфраструктура – мала кількість готелів і погані дороги.


У довоєнні польські часи в Борщові готелів "було відразу три: Лібстера, Фрідмана та Коппеля. Покій коштував від 3 злотих. Був і ресторан, як же без нього, хазяїном закладу був якийсь Фуглевич.." [(с)castles.com.ua] (Далі...)
Читать полностю
Готелі Почаєва
Опубликовал eR-man 15.03.2011 в 16:08:54 Довідкова інформація


Почаївська Лавра з висоти польоту (фото з (с) sliceyphysics.uaforums.net)

Почаїв - місто у Кременецькому районі на півночі Тернопільщини, відоме, насамперед, завдяки Почаївській Лаврі - найбільшій православній святині Волині. Це - одне з величних в Україні місць прощі на 5 серпня - Почаївської Божої матері, Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня) і преподобного Йова (10 вересня) та ін. (Далі...)
Читать полностю
Агрооселі Тернопільщини
Опубликовал eR-man 24.02.2011 в 11:00:55 Статті
Агрооселя – це житлове приміщення, яке знаходиться в сільській місцевості, містить не більше п'яти кімнат, пристосованих для проживання туристів і належить на правах приватної власності господарю, який займається сільськогосподарською діяльністю або зайнятий у сфері обслуговування чи соціальній сфері села.На Тернопільщині доволі активно розвивається сільський (зелений) туризм, діє близько сорока агроосель (агросадиб), зацікавлених приймати туристів у сільській місцевості. Водночас недостатність законодавчого регулювання розвитку такого виду туризму гальмує його розвиток. (Далі...)
Читать полностю
Готелі Чорткова
Опубликовал eR-man 24.09.2010 в 13:46:39 Статтім. Чортків, осінь (фото з (с) kairos-visnyk.livejournal.com)

Чорткі́в (пол. Czortków) — місто над рікою Серетом в південній частині галицького Поділля, районний центр Тернопільської області. Місто розташоване на берегах річки Серет, за 76 км від облцентру, залізнична станція. Через Чортків пролягають автошляхи Тернопіль-Чернівці та Івано-Франківськ-Кам'янець-Подільський. (Далі...)
Читать полностю
Готелі Бучача
Опубликовал eR-man 24.06.2010 в 17:44:09 Довідкова інформація
Бучач — центр Бучацького району Тернопільської області. Розташоване за 72 км на південний захід від обласного центру, на обох берегах Стрипи. Бучач розташований на перехресті шосейних доріг, що ведуть на Дарахів, Монастириська, Чортків, Золотий Потік, Коропець, Золотники і Товсте.


м. Бучач, фото з (c) saga.ua

Архітектурні пам'ятки Бучача — замок (кін. 14 ст.), церква в урочищі Монастирок (16 ст.), церква св. Миколая (1610) з дзвіницею (19 ст.), костьол оо. Домініканців (1652), комплекс монастиря оо. Василіян з церквою і дзвіницею (1753), ратуша (1750-51; архітектор Б. Меретин, скульптор Й.-Г. Пінзель), Успенський собор (1761-63), Хресто-воздвиженська (1753-70) і Покровська (1764) церкви. (Далі...)
Читать полностю
Готелі Бережан та Бережанського району
Опубликовал eR-man 22.06.2010 в 11:02:57 Довідкова інформація
Berezhany
 
Бережани розташовані в мальовничій пагорбистій місцевості, над р. Золота Липа. Місто відоме своїми численними архітектурними пам'ятками, збереженими у первісному вигляді. Серед найвизначніших - замок, Троїцький собор, Вірменська церква та інші. 2001 місту надано статус Державного історико-архітектурного заповідника. (Далі...)
Читать полностю
Готелі Кременця
Опубликовал eR-man 02.06.2010 в 15:58:23 Довідкова інформація
 
Вид на Кременець з гори Бона (фото взято з terinvest.com.ua)
 
Кременець - економічний і культурний осередок північної (волинської) частини Тернопільської області. Місто розташоване біля підніжжя Кременецьких гір. Відстань до обласного центру — 70 км. Кременець відомий своєю історією та численними пам'ятками, які дійшли до нас, тому з кожним днем зростає його вага, як туристичного центру. Подаємо нижче інформацію про готелі міста... (Далі...)

Читать полностю
Готелі Тернополя та околиць
Опубликовал eR-man 01.06.2010 в 10:56:52 Довідкова інформація
 
Готель Polonia, Tarnopol, 1930-і рр. (фото взято з times.te.ua)
 
Більше 20 готельних комплексів працюють нині у Тернополі та приміській зоні. Причому тільки два з них є комунальною власністю, решта - приватні. Хоча щороку відкривають 2-3 нові заклади, конкуренція на ринку готельного бізнесу, як стверджують підприємці, у місті невисока...  (Далі...)
 

Читать полностю