Главная » »

18:07:35
Кам’янець-Подільський - мальовниче давнє місто, яке лежить над р. Смотрич. У самому місті є багато цікавинок, але перлиною Кам’янця заслужено вважають старовинний замок-фортецю над стрімкими берегами ріки.

Кам'янецька фортеця, фото взято з: (с) fortecia.com

Туди щодня приїжджають сотні туристів, адже вони на власні очі хочуть побачити цю дивовижну прадавню споруду. В основі замку закладено 10 башт: Папська (Кармелюкова), Ковпак, Тенчинська, Ляська (Біла), Західна, Нова (Велика), Режанка, Комендантська, Лянц-Коронська та Нова Східна (Чорна) вежі.

Саме на території фортеці, між Новою Східною та Лянц-Коронською баштами, розташувалось приміщення експозиції історичних пам’яток, де зберігають ті старовинні речі, які вдалося знайти в замку околицях. В підземеллі, задля розваги відвідувачів, - реалістичні статуї людей, як захисників замку, так і нападників. А під Новою баштою - невеличке приміщення зі світлинами замку. При виході звідти, мандрівник може придбати Пам’ятну Грамоту "тому, хто відвідав Кам’янець – резиденцію земель Подільських з миром справи свої вершити…”

Куля у Смотрицькому каньйоні, фото взято з: (с) wellkamianets.com.ua

Звичайно, що Кам’янець-Подільський популярний не тільки замком, а й центром повітроплавання: раз чи двічі на тиждень у небо здіймаються величезні повітряні кулі. Повірте, це неймовірне видовище!.. Приємних вражень про це давнє місто дуже багато, але щоб усе це відчути, раджу з’їздити самим та побачити на власні очі!

Олександр Гамазін
м. Тернопіль, 29.08.2011

Спонсор публікації: The Change-Up - Хочу как ты онлайн (2011) - новый комедийный фильм режиссёра Дэвида Добкина.
Категория: Статті | Просмотров: 2014 | Добавил: Філософ | Теги: Kamieniec Podolski, Кам'янець, фортеця, Кам'янець-Подільський, Смотрич, екскурсія, замок, очима школяра | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
1 Li-radyga   (29.08.2011 18:35:03)
Спасибі, Олександре. Дуже цікава стаття. На наступне літо неодмінно там побуваємо.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]