Четвер
02.05.2024
23:54:26
Рідною мовою
Форма входу
Категорії розділу
Мапи, схеми [6]
Книги [78]
Аудіо [1]
Відео [1]
Софт [1]
Документація [3]
Пошук

Користувальницький пошук
Теґи

Aenean elementum facilisis

Словник карпатських назв

Топоніміка ...</a></p>  <p><a href=Читать

Aenean elementum facilisis

Про майбутнє...

Вірус...Читать

Aenean elementum facilisis

Жаргон по-тернопільськи [шматок ТУСи]

В часи, коли Інтернет був лише для "обраних

Читать

Рекляма
Трохи гумору


Найкращі анекдоти щодня!
Надворі
погода Ternopil прогноз погоди на 5 днів

Погода в інших містах
Колєґи
KАРПАТИ.INFO - Все про відпочинок в Kарпатах Українські традиції
Пиши українською Справочник отдыха в Карпатах
Поиск проживания Карпаты Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Конюхів

Центр активного відпочинку та спорту
ЕКСТРЕМАЛ

Путешествия и отдых - каталог сайтов
Я радий, що я українець!

Ціла банда колєг
Отримай бонус!

Ви можете отримати Бонус у розмірі 0,01-0,10 WMR на гаманець 1 раз на добу

Гаманець
Код Захисний код

Бонус наданий сервісом www.wmcasher.ru


БІЛЬШЕ БОНУСІВ!
Лічильники
Экстремальный портал VVV.RU
статистика
Счетчик PR и тиц
Виды отдыха Пеший туризм
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...Мандри...

Каталог файлів

Головна » Файли » Документація

Положення про інструктора дитячо-юнацького туризму
[ ] 22.09.2009, 19:01:00
Додаток № 2
до постанови Президії Федерації
спортивного туризму України
від 15 червня 2002р, протокол № 3, п. № 6


ПОЛОЖЕННЯ
 
ПРО ІНСТРУКТОРА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ТУРИЗМУ



1.Загальні положення

1.1.Інструктор дитячо-юнацького туризму є однією із категорій інструкторських туристських кадрів, що здійснює різноманітну туристську спортивну та краєзнавчо-дослідницьку роботу серед учнівської та студентської молоді в навчальних закладах освіти (загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах), а також в клубах, колективах фізичної культури підприємств, установ і організацій тощо.

Інструктор дитячо-юнацького туризму є активним пропагандистом спортивного туризму, діяльність якого спрямована на залучення учнівської та студентської молоді до активних і систематичних занять спортивним туризмом, краєзнавством, фізичною культурою та спортом, формування здорового способу життя.

1.2. Звання “Інструктор дитячо-юнацького туризму” присвоюється особам, яким виповнилось 18 років і які успішно пройшли навчання за програмою підготовки інструкторів дитячо-юнацького туризму, взяли участь в заліковому навчально-тренувальному поході І категорії складності, склали передбачений програмою залік та мають досвід керівництва туристським походом не нижче третього ступеню складності.

2. Порядок присвоєння звання

2.1. Звання “Інструктор дитячо-юнацького туризму” присвоюють атестаційні комісії, що створюються при осередках, організаціях Федерації спортивного туризму України, навчальних закладах освіти (загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах), а також клубах, колективах фізичної культури підприємств, установ і організацій тощо. Склад атестаційних комісій повинен відповідати вимогам “Положення про систему підготовки кадрів спортивного туризму”.

2.2. Особи, які мають вищу педагогічну освіту і досвід керівництва походами не менше трьох років (у т.ч. – досвід керівництва походом I категорії складності), мають право скласти залік на звання “Інструктор дитячо-юнацького туризму” екстерном за відповідною програмою навчання.

2.3.Особам, яким присвоєно звання, видається посвідчення встановленого зразку.

3. Права та обов’язки

3.1. Інструктор дитячо-юнацького туризму має право:

• брати участь в плануванні туристської роботи, підготовці та проведенні масових туристсько-краєзнавчих заходів у навчальному закладі;
• вести заняття в туристських спортивних та краєзнавчих об’єднаннях (гуртках, секціях тощо) учнів та студентів;
• проводити спортивні туристські походи, краєзнавчі експедиції, екскурсії з учнівською і студентською молоддю відповідно до вимог чинних “Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України”;
• бути керівником спортивних туристських походів відповідно до свого туристського досвіду;
• здійснювати підготовку учнівської та студентської молоді для виконання нормативів “Юний турист України”, “Турист України”, а також спортивних розрядів, звань;
• організовувати та проводити змагання з спортивного туризму;
• готувати команди до участі у регіональних (районних, міських, обласних тощо) змаганнях з техніки спортивного туризму, очолювати ці команди та представляти їх на змаганнях.

3.2. Інструктор дитячо-юнацького туризму зобов’язаний:

• брати активну участь у залученні учнівської та студентської молоді до систематичних занять спортивним туризмом та туристсько-краєзнавчою діяльністю;
• проводити туристські спортивні та краєзнавчі заходи на високому організаційному та методичному рівні;
• брати участь у проведенні туристських зльотів, змагань, походів, експедицій, навчально-тренувальних зборів, таборів тощо з учнівською та студентською молоддю;
• здійснювати свою туристсько-спортивну діяльність із дотриманням вимог чинного законодавства України, а також нормативних документів Міністерства освіти і науки України, Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту, інших центральних уповноважених органів виконавчої влади, регламентних документів зі спортивного туризму Федерації спортивного туризму України;
• постійно дбати про підвищення своєї туристсько-спортивної та фахової майстерності.

4. Стягнення

4.1.Інструктор дитячо-юнацького туризму, який виявив безвідповідальне ставлення до своїх громадських обов’язків, припустив грубі порушення нормативних та інших регламентуючих документів у роботі з учнівською та студентською молоддю, скоїв вчинок, негідний звання педагога, може бути тимчасово або назавжди позбавлений цього звання .

4.2. Рішення про позбавлення звання приймається атестаційною комісією, утвореною при осередку (організації) Федерації спортивного туризму України, навчальному закладі освіти тощо, у якому він стоїть на обліку громадських туристських кадрів.

5.Облік роботи

5.1.Облік роботи інструктора дитячо-юнацького туризму здійснює організація, у якій він стоїть на обліку туристських кадрів.

5.2.Інструктор дитячо-юнацького туризму, який без поважних причин протягом трьох років не проводить туристсько-спортивну, краєзнавчу роботу з учнівською та студентською молоддю, може бути позбавлений свого звання.

Скачати у форматі .doc (Положення та Навчальна програма підготовки інструкторів)
Категорія: Документація | Додав: asket | Теги: НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА, положення, інструктор, туризм
Переглядів: 2052 | Завантажень: 26 | Рейтинг: 0.0/0 |



Всього коментарів: 0
Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Мандри Україною. Гори і ліси, річки та озера, замки й монастирі, міста і села. Карпати та Полісся. Галичина й Волинь. Тернопіль і Тернопільщина. Туризм, походи, захоплення. Будні і свята. Спогади і враження.
Творчі креації. Те, що хотілося б побачити, а також і те, що бачимо щодня, але не звертаємо уваги.
Mandry.At.Ua - Мандруй Разом із Нами!

При будь-якому використанні матеріалів сайту, посилання на mandry.at.ua є обов'язковим!