Главная » 2012 » Грудень » 11 » 11 грудня - Міжнародний день Гір

11 грудня - Міжнародний день Гір

14:37:34
11 грудня - Міжнародний день Гір
У 2012 році основною темою Дня Гір є "Свято гірського життя". Цей день дає можливість усвідомити важливість впливу гірських вершин на наше життя, визначити можливості та труднощі розвитку гірських районів. Гори є домівкою для 12% населення світу. Тому сталий розвиток гірських регіонів є ключем до поліпшення часто доволі небагатих та ізольованих людських спільнот, які там проживають. А про труднощі в економіці та екології гір, проблеми їх збереження можемо судити вже на прикладі рідної країни.


Зима у верхів'ях Гропинця, південні околиці Чорногори (с) Nichvydy Team, Mandry.At.Ua

Не забуваймо, що від кожного залежить спільна справа збереження цієї прекрасної казки, під назвою Гори. Туди вирушаємо для справді вартісного відпочинку, віднайдення спокою для душі та замилування для очей. Там щодня можемо відкривати нове, а за поворотом стежки ховається та краса, якої бракує у буднях цивілізації.

Друзям туристам бажаємо міцних наметів і теплих спимішків, сприятливої погоди та приємних зустрічей. Вітаємо зі Святом Гір усіх, кому небайдуже це слово!
Просмотров: 1680 | Добавил: eR-man | Теги: Міжнародний День Гір, 11 грудня, Свято, International Mountain Day, 2012 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]