Главная » 2014 » Грудень » 12 » Вітання зі Святом Гір 2014

Вітання зі Святом Гір 2014

23:17:35
Вітання зі Святом Гір 2014

11 грудня - Міжнародний День Гір. Із чим і вітаємо всіх непосид-мандрівників. Нехай казка гір супроводжує Вас, друзі, усюди - у сходженнях та відкриттях, на незвіданих стежках, та у ще небачених краєвидах

Міжнародний День Гір 2014

Тематика 2014 року - Гірські сімейні фермерські господарства. Традиційно, фермерство у гірських районах здебільшого розвивалось в формі сімейного господарства, та вносило свій внесок у стабільний поступовий розвиток спільнот.

Впродовж століть  та зміни багатьох поколінь у мешканців гір складались особливо відточені методи господарювання в далеко не простих умовах, адаптовані до крутосхилів фізико-географічних та кліматичних особливостей гірських регіонів.

Можемо говорити про традиційні спільноти "гірських фермерів" - оберігачі знань, рішень та методів господарювання в горах. І такі спільноти, на жаль, значною мірою були зруйновані свого часу в наших горах... Але штучно витворене велике полонинське господарство, яке прийшло на зміну, показало свою нежиттєздатність та неповороткість у змінюваних екноміко-політичних умовах сьогодення.

Тому віримо, що вирішення проблеми занепаду гірського сільського господарства саме в поверненні до традиційного сімейного формату, як ключового фактору стабільності.

Просмотров: 2261 | Добавил: eR-man | Теги: гори, Нічвиди, Міжнародний День Гір, Свято, Карпати, International Mountain Day, mandry, туризм, День Гір 2014, мандри | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]