Главная » »

16:33:00
Тарнополь - воєводське місто з населенням 35.000 мешканців. Вокзал (Dworzec kolejowy) розташований у самому місті, відновлений після війни. Має великі зали очікування (poczekalnie) та ресторан (restaurację). Вузлова станція, поїзди у напрямку Львова, Підволочиська, Збаража, Скалата і Гримайлова, Копичинець, Ходорова. Камера для багажу (przechowalnia bagaży) на залізничній станції.


Однокінні екіпажі та двокінні (Dorożki jednokonne i dwukonne) мають постійне місце  стоянки на вулиці А. Міцкевича, тариф зазначено на станції та на кожному екіпажі. Тариф є сталим у межах міста Тарнополя: за 1 людину без багажу становить 1 злотий, з пакунками (pakunkami) - 2 зл. За містом (poza rogatkami miasta) - оплата залежить від домовленості.

Екіпажі самохідні (Dorożki-samochody, taksówki, таксі) знаходяться разом із  бензозаправкою (stacja benzynowa) на вул. Міцкевича - навпроти поштового відділення. Вартість: для перевезення людини в межах міста - близько 1,50 зл., а за Тарнополем - від 50 грошів до 1 злотого за кілометр, в залежності від якості дороги.

Автобуси: парковка знаходиться на вул. Міцкевича біля парафіяльного костелу. На лінії Тарнополь - Микулинці курсує два автобуси, ціна за проїзд 2 злотих, на лінії Тарнополь - Збараж - один автобус, ціна 2,50 злотих. Тарнополь - Скалат - один автобус, ціна від 3 злотих, Тарнополь - Львів і назад - курсує один автобус, оплата дорівнює ціні залізничного квитка (biletu kolejowego) третього класу.


За матеріалами: Przewodnik po Wojewodztwie Tarnopolskim, 1929


Cпонсор публікації: Скачать торрент.
Категория: Статті | Просмотров: 1378 | Добавил: eR-man | Теги: Тернопіль, Тарнополь, Tarnopol, Транспорт, Przewodnik po Wojewodztwie Tarnopol | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]