с. Кваси - Близниці - озера Свидовецького масиву - витоки Чорної Тиси - Чорні Полонини - перевал Легіонів - с. Бистриця.
Орієнтовная нитка маршруту: с. Кваси (560) - прис. Тростянець - пот. Тростянець - пол. Переслід (Пересліп) - г. Пересліп (1452, радіалка) - г. Мала Близниця (1567, траверс) - г. Близниця (1872, траверс) - г. Велика Близниця (1883) - г. та пол. Драгобрат Чорнотисянський (Жандарми, 1763) - пер. Перемичка (1554) - г. Стіг (1704, траверс) - пол. Тагул - г. Крачунєска (1686) - пол. Геришаска - західний схил Вел. Котла (1771, траверс) - Ворожеський кар - оз. Ворожеська (1460) - хр. Апшинець - оз. Догяска (Герашаска, 1577) - г. Догяска (1761, радіалка) - оз Апшинець (1487) - г. Трояска (1702) - г. Татарука (1707) - пол. Ріпта Апшинецька - пер. Околе (1193) - витоки Чорної Тиси (1240) - г. Вел. Братківська (1788) - г. Гропа (1758) - г. Дурня (1704, траверс) - г. Пантир (1225) - пер. Малі Роґодзи - пер Легіонів (Вел. Роґодзи, 1110) - пот. Рафайлівець - прис. Ключі - с. Бистриця (777).